Vairavimo mokyklos Kaune reitingas

Vairavimo mokyklų laikinojoje sostinėje yra daug ir jos yra reitinguojamos pagal įvairius kriterijus. Žinoma, tie reitingai nėra viešai skelbiami, bet pačios mokyklos rezultatus žino. Nors iš esmės, vairavimo mokyklos Kaune ir taip seka oponetų veiklą, nes kaip kitaip galima sukurti gerą vairavimo mokykla2rinkodaros kompaniją savo įmonei. Juk vairavimo mokyklos Kaune taip pat yra juridiniai asmenys. Kai žmogus ieško, kas galėtų išmokyti vairuoti, jis galvoja, kad jam internete pavyks sužinoti, kuri vairavimo mokykla yra geriausia, bet iš tikrųjų tokios informacijos internete nė su žiburiu nerasi. Vairavimo mokyklos Kaune visos dirba gerai ir tik nuo subjektyvios kiekvieno kliento nuomonės priklauso, kuri mokykla jam labiausiai patiko. Iš tiesų, tai net nėra logiška. Klientas negali pasakyti, kuri vairavimo mokykla geriausia, nes jis greičiausiai yra išbandęs tik vieną, o ne visas ir net ne kelias. Logiškiau būtų, jei teigtų, kad kažkuris vairavimo instruktorius yra geresnis už kitą tos pačios mokyklos instruktorių. Kadangi instruktorius mokiniai tikrai kartais pakeičia. Bet čia vėlgi yra tik subjektyvi nuomonė. O vairavimo mokyklos Kaune reitingas nustatomas ne pagal kažkieno nuomonę, o pagal rodiklius, išreikštus skaičiais. Kiek mokinių buvo saulaukta per metus laiko, kiek iš jų išlaikė egzaminus iš pirmo karto, kiek iš antro ar dar vėlesnio ir t. t. Vairavimo mokyklos Kaune veda tokias statistikas, kad matytų, kurioje srityje reikia pasistengti labiau: teorijos mokyme ar vairavimo praktikos pamokose. Tada aišku, ar galima didinti, o gal reikia mažinti teorijos paskaitų mokinių skaičių vienoje klasėje. Aišku tampa ir tai, kuris instruktorius dirba geriau, kuris prasčiau pagal tai, kiek kuris turėjo mokinių išlaikiusių egzaminus puikiai.

Pagal ką mokiniai renkasi vairavimo mokyklą? Dalinai vairavimo mokyklos Kaune yra pasirenkamos pagal vairavimo kursų kainą. Jos skirtingose mokyklose skiriasi ne taip ir žymiai, bet žmonėms, kuriems ir 10 eurų yra reikšmingi, kursų kaina gali būti lemiamas faktorius. Kitas dalykas yra rekomendacijos. Jei kažkas iš pažįstamų žmonių rato jau yra išlaikęs vairavimo teises konkrečioje vairavimo mokykloje, tai jis ir savo pažįstamiems rekomenduos tuos pačius vairavimo kursus. Kitaip sakant, tokiems sprendimams įtaką daro artimi draugai, šeimos nariai. Taip pat mokinius pritraukia ir akcijos. Tarkime, matydami, kad jei kartu su savimi į vairavimo kursus atsivedę draugą, kuris taip pat užsirašys į kursus jie gaus nuolaidą savo kursams, tokia galimybe jie tikrai pasinaudos neabejodami. Žinoma, dar reikia įkalbėti draugą, bet ko tik geri draugai nepadaro, net eina į vairavimo kursus drauge, juk dviese klausytis teorijos kursus kur kas smagiau nei eiti vienam į grupę, kurioje nieko nepažįsti.

Vairavimo mokyklos Kaune iš tiesų niekuo ne blogesnės už vairavimo mokyklas Kaune. Visos vairavimo mokyklos iš tiesų jaučia vienodą atsakomybę paruošti gerus vairuotojus, kurie dėmesingai vairuotų nepažeidinėdami kelių eismo taisyklių. Ir visai tai nepriklauso nuo to, koks vairavimo mokyklos Kaune reitingas, visos vairavimo mokyklos turi tą patį tikslą. Kuo daugiau mokinių surinkti ir kad kuo daugiau iš jų vairavimo egzaminams pasiruoštų kokybiškai. Išugdytas jaunų vairuotojų atsakingumas kelyje yra geriausia prevencinė priemonė nuo auto įvykių, greičio viršijimo ir kitų blogybių. Automobilis – ne tik transporto priemonė, jis gali būti ir mirtinas ginklas, jei už vairo sėdės tam netinkantis žmogus (neturintis patirties, vartojęs alkoholio ir t. t.).

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>