Stogo dengimas įvertinant visas detales

Stogo dengimas Kaune

Stogo danga gali būti gaminama naudojant įvairias medžiagas, pavyzdžiui, šiferis, čerpės, profnastilas. Jei stogo dengimą čerpėmis gali  atlikti tik specialiai to išmokyti meistrai, tokiu atveju lapus gali sumontuoti net naujokas. Svarbiausia  yra perskaityti profesionalų rekomendacijas  arba surasti patį geriausią specialistą, kuris pasirūpins atliekamais darbais. Stogo dengimas Kaune bus atliekamas pagal tam tikras metodikas. Stogo danga turi būti lygi. Be to, prieš tai kai bus  atliekamas stogo dengimas jis turi  būti izoliuojamas įvairiomis hidro izoliuojančiomis medžiagomis, kurios  yra pritaikytos šiam darbui. Stogo hidro izoliacija ir šiltinimas yra  atliekamas taip pat kaip naudojant kitas šiltinimo medžiagas. Stogo dengimas gali būti atliekamas gyvenamuose namuose ir pagalbiniuose statiniuose. Jų šiltinimas ir hidro izoliacija yra  atliekama, kai yra naudojamos daugiasluoksnės medžiagos. tam, kad neįprastas stogo pyragas būtų apsaugotas nuo grybelio, drėgmės ir pelėsių reikia užtikrinti patikimą oro cirkuliaciją. Tam yra  atliekami specialūs darbai. Profiliuotų  lapų stogo danga gali  būti  cinkuota arba polimerinė.  Ir viena, ir kita danga ne tik  puikiai apsaugo metalo lapus nuo rūdžių ir neigiamo saulės  spindulių poveikio, tačiau gali išlaikyti kiekvieną krūvį, net ir patį didžiausią.  Tam, kad būtų montuojami profiliuoti lapai jums bus reikalingi patys įvairiausi įrankiai ir atitinkamai naudojama saugi technologija ir  aiškiai laikomasi visų montavimo technologijų. Kai yra  atliekamas  stogo dengimas yra  naudojami tokie  įrankiai, kaip žirklės  skirtos metalo kirpimui, elektrinis grąžtas ir atsuktuvas, plaktukas, markeris matavimo įrankis, bei virvė.

Stogo dengimo medžiagų pjovimui negali būti naudojamas elektrinis pjūklas, kadangi tai yra pakankamai baisu.  Šie metaliniai lapai yra pjaunami tik žirklėmis.  Profiliuoti lapai turi pakankamai aštrius kampus, taigi  dirbant  su tokiomis medžiagomis yra naudojamos tvirtos ir storos padangos. Stogo dengimas Kaune yra  atliekamas maksimaliai saugiai, kad nebūtų pažeista danga ir nenukentėtų darbuotojai.  Kai yra atliekamas pradinis darbų etapas yra reguliuojamas  stogo palinkimo kampas, atsižvelgiant į tai kad nuo jo priklauso kaip bus  montuojamos stogo dangos medžiagos.  esant įvairiems palinkimo kampams yra parenkami  įvairaus dydžio lapai. Pavyzdžiui, kai palinkimo kampas yra 30 laipsnių tokiu atveju paklaida turi būti 100-150 mm, o esant 14 laipsnių palinkimui 200 mm. Kai kuriais  atvejais reikia naudoti net sandarumą garantuojančias medžiagas. Profiliuoti lapai yra montuojami įprastais metodais, tačiau jei yra reikalingi gerai atlikti montavimo darbai, tokiu  atveju pradžioje turi būti sukurtas geras montavimo darbų planas, kuriuo vadovaujantis bus  atliekami patys įvairiausi veiksmai.

Kai atliekamas stogo dengimas Kaune  yra  atliekami apskaičiavimai kiek statybinių medžiagų reikės pirkti. Prieš atliekant visus skaičiavimus turi  būti atliekami matavimo darbai, turi būti įvertinamas ilgis, statinio perimetras ir kiti rodikliai. Vėliau yra atliekami įvairūs paruošiamieji darbai, šiltinimas ir hidro izoliacija, viskas yra padengiama plėvele. Jei yra atliekamas garažo  stogo dengimas darbai gali  būti  atliekami vos per vieną dieną. Tokiu  atveju į pagalbą ateina dar keli asistentai ir reikalingos medžiagos  su įrankiais. Pradžioje yra  surenkamas  stogo pagrindas, vėliau yra montuojamos  hidro izoliacijos ir šiltinimo metu naudojamos medžiagos.  visa sistema yra padengiama plėvele, kuri apsaugos nuo drėgmės. Po visų parošimo darbų yra montuojami profiliuoti lapai, jie dengiami klasikiniu metodu ir yra sutvirtinami varžtais.  Jei norite, kad stogo dengimo darbai būtų  atlikti kokybiškai ir patikimai jums visų pirma reikia kreiptis į specialistus, kurie išmano šio darbo subtilybes.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>