Remonto paslaugos tai jūsų svajonių namas

Remonto paslaugos

Daryti remontus, ar namų apdailas – nėra lengvas reikalas, kuris reikalauja laiko, nemažai žinių ir jėgų. Kas gi nori  naudoti savo brangų laiką tokiems remoto darbams, tuo labiau jei buto, kambario, ar namo stovis reikalauja skubių pakitimų. Visiškai neverta  pačiam laužyti galva ir griebtis įrankių ir pradėti visą savo būstą remontuoti  pačiam. Paprasčiausiai patikėkite šį reikalą profesionalams.Nuosavo namo remontas yra pakankamai sunkių statybinių darbų kompleksas, kuris sudarytas iš daugelio visiškai skitingų statybos etapų. Tokių darbų kainą ir laiko termina nusakyti iš anksto labai sudėtinga. Kiekvienas  projektas – tai atskitas skaičiavimas, kuris priklauso nuo pastato konstrukcijos, nuo pastato susidėvėjimo, nuo pastato paskirčių ir žinoma nuo bendro biudžeto šiam pastatui.Nuosavojo namo remonto paslaugos turi tikrai nemažai klasifikacijų. Paprasčiausios iš jų būtų vidaus ir išorės remontas ar renovacija.Remonto paslaugos: vidaus darbų etapai. Vidaus remontas pradedant nuo nulio tai yra pilnas kambarių išplanavimas su visomis būsimosiomis kambarių formomis ir pagražinimais. Pradedamas šitas darbas nuo detalaus plano tai yra brėžiniai, kuriuose suprojektuoti elektros montavimo darbai, vandens vamzdžiai, kanalizacija, apšildymas, na ir žinoma ventiliacijos projektas. Tai galima pavadinti pirmuoju ir paruošiamuoju namo remonto etapu.

Šioje darbų stadijoje yra tariamasi dėl darbų eilės tvarkos, darbų baigimo termino, aptariama objekto pridavimo data, išrenkamos pagrindinės statybinės medžiagos. Dabar jau galima pereiti prie antrojo etapo. Šiame etape pradedamos grindų remontas, lyginimas betonuojant, ar mediena. Sienų lyginimas, šiluminės ir hidro izoliacijos instaliavimas, vandens vamzdžiu klojimas ir kitos inžinierinės komunikacijos sistemos. Trečiasis etapas tai jau grynai remonto darbai į kuriuos įeina sienų gruntavimas ir dekoravimas, lubų formavimas ir dekoravimas gipso konstrukcijų instaliacija (jei būtina), keramikinių plytelių klojimas, mozaika, natūarlaus akmens elementai ir visa apšvietimo sistema.Ketvirtas etapas yra baigiamasis etapas. Šio etapo metu jau daromas kambarių dizaino formavimas. Dabar jau ir laikas pagalvoti apie tapetus, sienų lubų dažų spalvą, grindų dangą ir tarp kambarinių durų statymą. Visos šios remonto paslaugos yra daromos griežtai pagal eilės tvarką ir terminų laikus kurie buvo aptarti pradinėje darbų remonto stadijoje.

Namo išorės remontas:  kokybiškas namo išorės remonts reikalingas ne tiek dėl estetikos, kiek dėl praktiškumo, o būtent dėl  to, kad apsaugoti nama nuo naikinančių gamtos veiksnių.  Remonto paslaugos tai yra daugybės darbų kompleksas, pavyzdžiui, senų konstrukcijų keitimas, naujų komunikacijų montavimas, pertvarų montavimas, bei fasado  atnaujinimas.  Taip pat remonto darbai  yra ir stogo tvarkymas, kadangi prastai sumontuotas stogas gali ne tik  sugadinti jūsų namo išvaizdą, tačiau taip pat  nesugebės jūsų apsaugoti nuo prastų oro sąlygų.  Bet kokiu  atveju namo stopgo rekonstrukcija yra tiesiog būtina, juk tai yra svarbiausia  namo dalis. Tokio pobūdžio remonto darbus turi atlikti tik profesionalai, kurie išmano savo darbą. Ansktyvose remonto stadijose gali būti keičiamos namų durys. Šiuolaikiški plieniniai  gaminiai yra gaminami su dekoratyvinėmis plokštėmis.  Tam tikrų remonto darbų metu  durys turi būti apsaugotos nuo drėgmės.  Taip pat labai svarbu atsižvelgti į tai kokia  jūsų namuose grindų danga, kadangi nuo to priklausys kaip turės būti atliekami tolimesni  remonto darbai.  Visos remonto paslaugos yra atliekamos pagal naujausias statybos technologijas ir naudojamos tik kokybiškos ir ekologiškai švarios medžiagos.  Kreipkitės tik į profesionalus ir jie jums padės pastatyti jūsų svajonių namą, kuriame gyventi bus  malonu ir gera, kadangi tai bus tvarkingi namai.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>