Patogūs dviračių balneliai

Dviračių balneliai

          Patogūs dviračių balneliai  tai yra patogios kelionės garantija.  Labai svarbu, kad ji padėtų išsaugoti jūsų tinkamą laikyseną, neapkrautu jūsų nugaros ir  užtikrintu  normalią  kraujotaką jūsų kojose.  Taip pat balneliai turi  būti gaminami pagal moters ir vyro  anatomiją ir kūno  sudėjimą. Stambiems žmonėms labiau tiks balneliai, kurie  ties viduriu  susiaurėja, o liekniems asmenims labiau tiks trikampiai balneliai.  Medžiagos  iš kurių  gaminamos sėdynės neturi būti labai minkštos  arba kietos, jos turi kvėpuoti. Kai jūs  pasirinksite   balnelį atkeipkite dėmesį į tai kokiam važiavimo  stiliui jie labiau tinka, kokia jų paskirtis. Taigi kaip  turėtų  būti  atliekamas balnelių pasirinkimas?  Šis klausimas nuolat sukelia diskusijas  dviratininkų rate.  Balnelis  vieniems gali tikti idealiai, o kitas tokiame balnelyje jausis nepatogiai.  Keliaujant dviračiu dubens kaulai jaučia  didelį krūvį. Nepatogumas  arba net skausmas gali būti jaučiamas jei netinkamai pasirinksite balną. Taip pat skausmo ir greito nuovargio priežastis yra netinkamas sėdynės aukščio ir palinkimo  montavimas.  Kai jūs įsigysite naują  balnelį, kuris  bus  skirtas jūsų dviračiui jūs  turite  jį išvažinėti. Šis procesas yra labai panašus į batų nešiojimą.  Jums reikia įprasti prie  dviračio balno, kai jūs  nuvažiuosite šimtus kilometrų.vienareikšmiškai pasakyti  tai, kad jūs  tinkamai pasirinkote balną galėsite tik tada, kai važiuosite ne mažiau kaip kelias savaites ir dažnai. Neskubėkite keisti nesenai įsigyto aksesuaro, jei netikėtai važiuojant pajutote nepatogumą.  Pradžioje išanalizuokite, koks skausmas jums neduoda ramybės.

Jei skausmas yra jaučiamas tik spaudžiant dubens kaulus, tokiu  atveju jūs dar permažai  važinėjate  su šiuo balneliu. O galbūt ant jūsų  odos  atsirado paraudimai nuo trinties tokiu  atveju visų pirma pamėginkite  apsivilkti kitus rūbus, pavyzdžiui, specialius dviračių šortus, kurie  sumažina trintį ir sugeria prakaitą.  Jei po to, kai bus pašalintos visos problemos dviračio  balnelis  jums trins ir sukels nepatogumą tokiu  atveju  jis turėtų  būti pakeistas į tinkamesnį.  Visa laimė, kad yra labai gausu įvairių dviračių balnelių pasirinkimas ir daugybė gamintojų.  Kadangi yra gausus pasirinkimas kiekvienas potencialus klientas galės  balnelį pasirinkti individualiai.  Kiekvieno  žmogaus anatomija ir važiavimo  stilius unikalus, todėl gaminami siauri ir platūs balneliai, bei minkšti ir kieti  modeliai.  Ilgoms  kelionėms geriau pasirinkti balnelį  su ilga nosimi.  Labai dažnai  paprastiems pasivažinėjimams ir turistiniams žygiams  skirti dviračiai turi plačias, minkštas, spyruoklines sėdynes su trumpa nosimi.  Ant tokio  balno jums  bus patogu sėdėti ilgą laiką, tačiau jūs  negalėsite važiuoti sportiniu  stiliumi.

Dviračių  balneliai yra  skirstomi į vyriškus ir moteriškus. Moterų dubuo yra platesnis, nei vyrų. Todėl moterims  skirti  balneliai bus platesni, priekinė dalis taip pat bus platesnė ir minkštesnė.  Moteriškas balnelis yra  patrumpintas. Kai kurie modeliai viduryje  turi iškirpimą, kuris  sumažins  spaudimą, kuris  atitenka minkštam audiniui.  Kai kurie mano, kad jie  turi blogą balnelį, tačiau pamiršta, kad balno aukštis turi  būti reguliuojamas. Tipiška dviratininko klaida, tai žemai  sumontuota sėdynė, kadangi tai blogai keliams, kadangi jiems tenka papildomas krūvis.  Jei  jūs  važiuojate kalnų dviračiu ir galite  sustoti nenulipę nuo  balnelio tai požymis, kad dviračių  balneliai yra  sumontuoti labai žemai, jis turi būti pakeltas. Kai  bus pakelta sėdynė  atitinkamai išnyks ir diskomfortas.  Visi patarimai, kurie gali padėti pasirinkti balnelius žinoma yra labai geri, tačiau tam, kad  suprastumėte ar jis yra jums  tinkamas jums reikia nuvažiuoti ne mažiau kaip 30-40 km. Jei jūs  nuvažiavote šį atstumą ir nejaučiate nepatogumo, tokiu  atveju  dviračiui  skirtas balnelis –geras.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>