Parduodami nauji butai Kaune – taiklus pasirinkimas

nauji butai kauneGyvenamoji vieta svarbi bet kuriam žmogui, tiek pasiturinčiai gyvenančiam, tiek gaunančiam vidutines pajamas. Kukliau gyvenantys ieško ekonomiško buto, kuris būtų gerai apšiltintas. Taip jie siekia sutaupyti per didžiuosius žiemos šalčius. Parduodami nauji butai Kaune gali pasiūlyti net 60 proc. mažesnes šildymo kainas. Naujuose butuose jau apsigyvenusios šeimos įsitikino, kad tai ne mitas ir ne pažadai. Jie kalba konkrečiais skaičiais. Per vieną žiemos mėnesį 60 kvad. metrų bute su trimis kambariais šeima už šildymą sumokėjo tik 150 litų. Tai, kaip žmonės sako yra „pigiau grybo“, nes apie tokias minimalias sąskaitas svajoja daugybė gyventojų. Senos statybos butai to pasiūlyti negali, o parduodami nauji butai Kaune, „Smėliuose“, gali, kadangi ten sienos apšiltintos 25 cm storio vatos sluoksnis. Toks vatos storis yra prabanga, nes net nuosavus namus statantys žmonės tokio kiekio vatos nededa. Parduodami nauji butai Kaune ypatingi tuo, kad ten apgalvotos ne tik šildymo sąnaudos. Dvidešimt metų statybų projektais užsiimanti įmonė turi daug patirties, todėl sukurti projektai turi daug pliusų.

Kambarių išplanavimas butuose yra patogus ir su visiškai atlikta apdaila, elektros instaliacija ir kitais patogumais. Parduodami nauji butai Kaune, konkrečiai projektas „Smėliai“, įsikūrė Šilainių rajone. Šis rajonas laikomas vienu saugiausiu. Daugiabučių teritorijoje aplinka švari, sutvarkyti, pro langus atsiveria gražiausi vaizdai: Veršvos peizažas, Nemuno panorama, senamiesčio žiburiai vakarais… Gyventojai džiaugiasi, kad butai yra ne tik gražūs, bet ir saugūs. Laiptinėse įrengtos vaizdinės telefonspynės, todėl visada žinosite, kas nori pas jus užeiti, o nepageidaujamas svečias gali būti net neįleistas į namą. Automobilį pasistatyti taip pat nesunku, kadangi automobilių aikštelė turi automatinį pakeliamą barjerą. Netoliese yra mokyklų, darželių, parduotuvių maistui, o susisiekimas su senamiesčiu pavydėtinas. Iki jo važiuodami su taksi išleisite vos 10 litų, jei būtų skubus reikalas, o jei neskubate ar neturite savo automobilio, galite važiuoti viešuoju transportu, nes stotelės patogioje vietoje. Mėgstantys pasivaikščiojimus taip pat neturės kuo skųstis, nes užteks tam skirtų vietų: Linkuvos dvaras, autentiški fortai, Santaros parkas, Milikonių kalno apžvalgos aikštelė, Veršvos piliakalnis.

Parduodami nauji butai Kaune yra tas pasirinkimas, kurį apsvarstę suprasite, jog tai gali patenkinti jūsų keliamus kriterijus tiek vietos, tiek ekonominiu, tiek ir komforto atžvilgiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>