Pamatų šiltinimas tai šilto namo garantija

Pamatų šiltinimas Kaune

                      Namo pamatai tai yra pagrindinė jų  atrama, tai yra  pagrindinė namo dalis. Namo ilgaamžiškumas labai stipriai priklauso nuo  pamato patikimumo, kadangi jis  turi išlaikyti  vis krūvį, kuris  atitenka namui.  Todėl  tinkamas pamatų montavimas tai yra vienas iš svarbiausių  etapų, kai yra statomas namas.  Kai yra statomas namo pamatas, kai jis yra toliau naudojamas pamatas  turi jūsų namus  apsaugoti nuo kritulių arba drėgmės, kurią gali sukelti tirpstantis sniegas ir lietaus  vanduo. Taigi  norint suteikti tinkamą  apsaugą turi  būti  atliekamas pamatų šiltinimas Kaune, kuris ne tik  apšildys, tačiau taip pat  užtikrins gerą  hidro izoliaciją.  Kai  vyksta   temperatūrų svyravimai, kai  atitirpsta sniegas ši drėgmė  neigiamai  veikia namo pamatus ir atitinkamai viso namo.  Kadangi  vanduo patekęs  į pamatus gali sukelti avarinę  situaciją.  Šių neigiamų  savybių galima išvengti tuo atveju jei bus  tinkamai  montuojama fundamento konstrukcija, jei bus atliekama tinkama  pamatų izoliacija laikantis įvairiausių statybos normų ir taisyklių.  Patikimas ir kokybiškas  izoliavimas neleis  į pamatus patekti  drėgmei, lietui arba gruntiniams  vandenims.  Pamatų  tvirtumas priklauso nuo  to kaip  bus atliekama  hidroizoliacija.  Nepateks jokie  gruntiniai vandenys, nebus pažeistas cemento mišinys ir atitinkamai nebus pažeistas pats  namo pamatas.  Jei nebus atliekama  pamatų izoliacija, tokiu atveju  pastatas nusės, bus deformuota siena ir  patalpose  bus nuolat jaučiama  drėgmė.  Todėl pamatų  izoliacija yra svarbi ir atsakinga statybos proceso dalis.

Žinoma, pamatų šiltinimas Kaune yra būtinas, kai yra atliekami statybos darbai, taip pat kaip ir hidro izoliacija.  Šiltinimas  padeda palaikyti  optimalią temperatūrą ir sumažins sienų gylį.  Be to,  kokybiškas  pamatų šiltinimas Kaune  sumažins  tikimybę  rūsyje  arba  ant pamatų  atsirasti pelėsiams ir puvimui.  Parandamas  šilumos kiekis, kuris  vyksta per pamatus  sudaro apie 15 procentų didesnį kiekį, nei šiluma, kuri  yra prarandama per langus. Kokybiškas  apšiltinimas suteiks galimybę  sumažinti prarandamos šilumos  kiekį. Tai  jūsų namą  pavers  šiltesniu ir atitinkamai  sumažins  jūsų išlaidas.  Reikia įsiminti, kad  pamatai turi  būti  apšildyti  tinkamai.  Kai  yra atliekamas šiltinimas yra  išsprendžiama  viena iš svarbiausių pastato problemų, o tiksliau kalbant yra  sumažinamas  pamatų drėgmės lygis.  Šios problemos pašalinimas suteiks  galimybę išvengti  pamatų deformacijos.  Dar vienas pakankamai didelis privalumas, kurį gali suteikti apšiltinimas tai, kad net jūsų namuose bus  teigiama  temperatūra, net žiemos  laikotarpiu.  Tai yra  paaiškinama  tuo, kad 2 metrų  Gilyje grunto temperatūra  yra  apie 5-10 laipsnių.  Kokybiškas šiltinimas  suteikia galimybę  sukurti tokį temperatūros  režimą  visame rūsyje.

Pamatų šiltinimas Kaune priklauso nuo  to  kokios  medžiagos yra naudojamos šiltinimo metu. Šilumą  izoliuojančios medžiagos, kurios yra  naudojamos  pamatuose turi ne tik gerai  atlikti savo pagrindines funkcijas, tačiau  taip pat turi  pasižymėti geromis  hidro izoliuojančiomis savybėmis, jos  turi  būti tvirtos  mechaniniam  poveikiui.  Pagrindinei  reikalavimai, kurie yra keliami šiltinimo medžiagoms, tai  žemas šilumos pralaidumas ir  drėgmės  sugėrimas,  medžiagos turi  būti labai tvirtos, jos yra tvirtos  agresyviam aplinkos poveikiui,  turi būti  atsparios  liepsnai, bei ilgaamžiškos. Šiltinimui  naudojama medžiaga turi  būti   saugi  aplinkai ir žmogui. Standartinis pamatų  šiltinimas turi būti  sudarytas iš  devynių pagrindinių sluoksnių, tai yra  atskiras išorinis  sluoksnis, horizontali šiltinimo medžiaga, vertikali šiltinimo medžiaga,  hidroizoliacija, bei   siena.  Iš tiesų šiltinimo metu  montuojami  sluoksniai  priklauso nuo  to kokiomis sąlygomis jie bus naudojami, vienas iš svarbiausių yra  grunto šalimo  gylis, bei konstrukcinės statomo  namo ypatybės. Štai kas yra svarbu, kai atliekamas šiltinimas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>