Lengvai atliekamas stogo šiltinimas Kaune

Stogo šiltinimas Kaune

                      Stogas tai yra  vienas iš pirmųjų išradimų, kai yra statomi namai.  Stogo dėka žmonės apsisaugodavo nuo saulės spindulių, liūties ir sniego.  Šiuolaikiškas  stogas yra  tiesiogiai  susijęs su klimato sąlygomis.  Vienas labiau  tinka  viena  stogo rūšis, o kitiems kita.  jei stogo šiltinimas Kaune  yra  atliekamas teisingai tokiu  atveju jūsų  namuose  bus  išsaugoma šiluma ir tai   sumažins  jūsų išlaidas  skirtas  šildymui.  Be to, jūs galėsite  mansardą paversti gyvenamąja  patalpa. Tai  suteiks galimybę padidinti naudingą jūsų namo  plotą su minimaliomis išlaidomis. Svarbiausia, kad viskas  būtų  atliekama  reikiama tvarka, stogo montavimas turi  būti  atliekamas pagal numatytas montavimo technologijas ir turi  būti pasirenkama  tinkama  šiltinimo medžiaga.  Jei jūs nusprendėte savarankiškai atlikti stogo šiltinimą, tokiu  atveju  nuo to kaip teisingai ir atsakingai tai bus  atlikta ir kaip  jūs  atsižvelgsite į šį klausimą priklausys   jūsų namų mikroklimatas ir  visų stogo  elementų ilgaamžiškumas.  Pirma, ką jums reikia padaryti tai pasirinkti tinkamą izoliuojančią medžiagą ir apskaičiuoti  reikiamą  jo  storį.  Šiltinimo medžiaga, kuri yra  skirta stogui turi  blogai  sugerti drėgmę,  turėti mažą  svorį,  taip pat ji neturi nusėsti naudojimo metu ir turi turėti patikimą  apsaugą nuo gaisro.  Viena  iš populiariausių medžiagų, kuri yra naudojama, kai yra atliekamas  stogo šiltinimas Kaune  tai  stiklo vata,  akmens vata arba putų polistirolas.

Stiklo vata  tai yra  nebrangi medžiaga, kuri yra naudojama šiltinimo metu.  Šiais   laikais  egzistuoja  ne vienas variantas, kuris  yra gaminamas  stiklo  vatos pagrindu.  Tačiau, tai jau nėra  ta vata nu, kurios kasydavosi visa oda, ji nedega ir  neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų, turi pakankamai žemą  šilumos  pralaidumą ir gerą pralaidumą.   Kai yra montuojamas mansardinis  stogas turi būti  pasirenkama  stiklo vata. Įprastai tai būna  nurodyta  ant pakuotės.  Taip pat  stogo šiltinimas Kaune gali būti  atliekamas naudojant akmens vatą, kuri pasižymi puikia  garso ir  šilumos izoliacija, ji yra  atspari liepsnai ir  gali  išlaikyti 1000 laipsnių  temperatūrą. Tai yra  ekologiškai švari  ir ilgaamžiška medžiaga.  Putų  polistirolas  tai  yra  dar  viena medžiaga, kuri yra  naudojama, kai yra  atliekamas   stogų šiltinimas. Tai yra  šiuolaikiška medžiaga, ji visiškai nesugeria vandens, o tai yra labai  aktualu stogui.   Be to, tai yra labai  tvirta ir ilgaamžiška medžiaga.  Gera medžiaga negali kainuoti labai pigiai ir tai yra  vienas iš svarbiausių šios medžiagos  trūkumų.  Daugelis  norėdami  sutaupyti savo finansus nori  stogo šiltinimą  atlikt  naudojant poroloną. Reikėtų specialistams  pasakyti, kad ši medžiaga pasižymi geromis izoliuojančiomis savybėmis, tačiau tai yra sveikatai kenkianti medžiaga, kuri gerai dega ir nėra ilgaamžiška. Atitinkamai tokia medžiaga negali būti naudojama, kai yra  apšildomas stogas  arba mansardos.

Visos šios medžiagos tradiciškai  yra naudojamos, kai yra atliekamas  stogo šiltinimas Kaune.  Iš esmės tenka  pasirinkti  tarp mineralinės  vatos ir putų polistirolo.  Viskas priklauso  nuo to kokios yra jūsų  finansinės  galimybės ir kokios  yra statybinių  sistemų konstrukcijos.  Kad ir kokią medžiagą  jūs pasirinksite šiltinimui, ji turi būti tik plytinė, kadangi  ruloninė  šiltinimo medžiaga su laiku nesuteiks jokio nusėdimo. Kai šiltinimas yra  atliekamas naudojant mineralinę vatą tai yra vienas iš populiariausių būdų.  Ji  yra labai lengvai montuojama, pasižymi puikios  šilumą izoliuojančiomis savybėmis.  Ši medžiaga tikrai pateisins  visus jūsų poreikius.  Tai yra  puiki medžiaga, kuri yra tinkama  stogo šiltinimui, kuris  turi nelygimus, ten kur įprasta medžiaga negalės  sukurti reikiamo paviršiaus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>