Kokybiškos dviračių kameros

Dviračių kameros

 

Visi  puikiai žino, kad dviračių kameros yra montuojamos padangos viduje ir jos yra užpildomos oru. Nuo oro kiekio, kuris yra  kameros viduje priklauso rato minkštumas. Jei yra  aukštas spaudimas tokiu  atveju yra mažesnis pasipriešinimas kelyje, tačiau didesnė vibracija  ant grunto.  Dviračio kameros yra gaminamos  su įvairiais vožtuvais, jie gali  būti  automobiliniai ir  skirti dviračiams.  Automobiliniai  vožtuvai yra universalesni, tačiau jie greičiau praranda spaudimą, palyginus su konstruktyviai  sudėtingesnėmis ir patikimesnėmis dviračio kameromis.  Guminės dviračių kameros užtikrina minkštą dviračio važiavimą asfaltuota kelio danga, tiek ir nelygiu paviršiumi.  Patikimi gaminiai yra gaminami iš botulio, jie gali pasigirti  padidintais naudojimo resursais, padidina važiavimo saugumą ir sumažina  finansines išlaidas.  Platus kamerų  asortimentas yra pateiktas internetinėse parduotuvėse, todėl galima įsigyti patikimas kameras už optimalią kainą ir  su tinkamomis techninėmis savybėmis. Egzistuoja pačios įvairiausios dviračių kameros, kurios yra  skirtos dviračiams. Tai gali būti įvairaus storio kameros su įvairiais vožtuvais, kurie gali būti įvairaus skersmens ir gali turėti ne vieną parametrą.  Taip pat dviračių kameros gali turėti įvairius vožtuvus, tai Dunlop, Shrader ir Presta. Pirmasis variantas jau yra pakankamai pasenęs, tačiau jį galima pamatyti ant vaikiškų arba plentinių dviračių.  Kitas variantas yra populiaresnis ir tai yra  vienas iš svarbiausių privalumų.  Taigi kokios yra pagrindinės kamerų savybės?  Tai vožtuvai, kurie turi  būti ploni ir lengvi bent jau taip pataria ekspertai.  Yra  svarbus kameros skersmuo, kuris turi atitikti dviračio rato skersmenį.  Kameros ploti priklauso nuo  dviračio specifikos.  Be to, yra labai svarbus ir sienelių storis, kuris priklauso nuo to kaip  jūs ketinate panaudoti dviratį.  Lenktynininkai pasirenka modelius su plonomis sienelėmis, kad būtų  sumažintas dviračio svoris. Ekstremalaus važiavimo gerbėjai pasirenka kameras su plonomis sienelėmis, kad būtų  sumažintas dviračio  svoris.  Kameros dažniausiai yra gaminamos iš kaučiuko, tačiau kokybiškesnės ir  lengvesnės padangos yra gaminamos iš latekso.

Kaip turi būti pasirenkamas dviračių kameros dydis?  Kameros dydis yra  pažymimas keliais skaičiais. Pirmieji skaičiai reiškia skersmenį, o kiti skaičiai tai  yra plotis. Prieš tai, kai perkamos kameros labai svarbu, kad jos dydis būtų tinkamai parinktas.  Idealu jei dydžiai  sutaps.  Priešingu atveju nutiks įvairios problemos su ratais.  Pavyzdžiui, jei padangos plotas bus didesnis, nei kameros plotis tokiu  atveju pastaroji gali sprogti.  Koks vožtuvas turėtų  būti  dviračio kameroje?  Per vienpusį vožtuvą į kamerą patenka oras ir jis yra  sulaikomas kameroje.  Yra kelios vožtuvų rūšys, kurios yra naudojamos ir jie visi yra labai geri.  Tai gali  būti  sportiniai, dviračių ir automobiliniai.  Vienas iš patikimiausių ir seniausių vožtuvų yra  Dunlop.  Anksčiau juos buvo galima pamatyti sovietinės gamybos dviračiuose. Šiais laikais yra gaminama vis mažiau kamerų  su tokiais vožtuvais.  Sportiniai  vožtuvai Presta  dažniausiai yra montuojami  ant kalnų, plentinių ir hibridinių dviračių.  Tačiau pastaruoju metu jie  yra naudojami  ir paprastesniuose dviračių modeliuose.

Kaip turi  būti prižiūrimos dviračių kameros?  Tai yra  naujas ir pakankamai patogus išradimas, kuris padeda apsaugoti nuo  įvairiausių dūrių. Tai yra kietas skystis, kuris yra  supilamas į dviračio kemeras. Esant pradūrimui oras išeina kartu su šiuo  skysčiu.  Yra tokios dviračių kameros, kurios parduodamos  su tokiu  skysčiu, tačiau specialistai nepataria pirkti tokių kamerų, kadangi geriau šį skystį pirkti atskirai.  Geriau įsigyti šią priemonę ir ją įpilti į kamerą savarankiškai. Tai bus kur kas efektyviau.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>