Butai Kaune ir jų rinka

Savi namai visada liks savais namais, todėl, tie, kas nuolatos tik ir nuomojasi butus, gali tai patvirtinti geriausiai. Lietuvoje įvedus euro valiutą, buvo pastebėta, kad butai Kaune pradėti pirkti intensyviau. Nuolatos nuomotis butus ilgainiui tampa nepakeliama našta, kadangi vien tik paskaičiavus, kiek kiekvieną mėnesį paliekame nuomos mokesčių kitiems, pasidaro baugu, jeigu dar paskaičiuojame metines išlaidas. Dabar jau visi mieliau renkasi imti paskolas iš banko ir pirkti butus su išsimokėjimu. Tada įmokas bent jau mokame kas mėnesį sau ir savo namams, o ne kitiems į kišenę. O štai jau po kokiu dešimt, ar dvidešimt metų, galime drąsiai skelbtis, kad jau esame pilnateisiai buto savininkai.A 21622

Nauji butai Kaune imti pirkti dažniau dar ir todėl, kad jie imti ir statyti daugiau. Juk kokia paklausa, tokia ir pasiūla. Tie, kas ieško naujų namų sau, visada atsižvelgia į du pagrindinius dalykus: tai būsto kaina ir vieta, kurioje jis randasi. Juk vieniems galbūt yra visiškai nepatogu gyventi kokiame nors panemunės rajone, tačiau jie mielai įsigyti naują butą kokiame nors Šilainių mikrorajone. Tačiau blogiausia yra tai, kad žmonės  ir žiūri tik į tokį mažą kriterijų kiekį. Juk įsigijus nebrangų būstą, vėliau gali tekti gailėtis, kadangi gali pasipilti labai daug kitokių išlaidų. O štai, jei nusiperkame butą kokiame nors savo mėgstamame rajone, kuriame galbūt dabar yra ramu, juk vėliau viskas gali kardinaliai pasikeisti. Juk nepaslaptis, kad Lietuvoje kaip niekad kyla ir vis daugėja įavirių prekybos centrų statybų, o tai tikrai sumažina ramybę tam tikruose rajonuose. Kitas pastebėjimas, jeigu norite įsigyti miesto centre, kad ir prestižinį butą, po kiek laiko jis jau toks gali nebebūti, nes, pavyzdžiui, pirmame jo aukšte bus įrengtas koks nors naktinis klubas, ar naktinė parduotuvė. Statybos nestovi vietoje, todėl visada reikia žiūrėti tik į priekį.

Kai rnekatės nauą butą, taip pat reikia, kad žiūrėtumėte į jo dydį. Jeigu šiuo metu esate viengungis ir manote, kad Jums pakaks ir vieno kambario butuko, labai klystate. Net patys nenutuokiate kaip greitai situacija gali pasikeisti. Galbūt sutiksite savo didžiąją gyvenimo meilč, susituoksite ir imsite svajoti apie vaikus. O su vaikais reikia turėti bent jau dviejų ar trijų kambarių butą.  Taigi, pirmiausia reikia konkrečiai užsirašyti visus savo norus ir tik tada imtis kardinalių savo naujojo būsto paieškų.

Kalbant apie tai, kam yra reikalingi butai Kaune ir jų rinka, tai yra pastebėta, kad kiti pirkėjai perka juos vien todėl, kad, pavyzdžiui, pasitaikė geras pasiūlymas. Žmonėms naujo būsto įsigijimas visada yra puiki investicija, todėl kai kurie juos perka tik tam, kad galėtų juos nuomoti. Iš tiesų tai yra visai puiki mintis. Nuomoti būstą juk galima labai ilgai, kol turime patys kur kitur gyventi. Ilgą laiką panuomavus butą, iš karto galime pastebėti, kad po truputį pradedame susigrąžinti pinigus, kuriuos už jį sumokėjome, o taip pat yra gerai tas, kad mums juk nereikia mokėti už tą butą komunalinių mokesčių, kadangi juos juk moka tie, kas ten ir gyvena (nuomojasi).

Taigi, jeigu tik esate susitaupę kažkokią sumą pinigų, visada geriausiai bus ją investuoti į naujo buto įsigijimą. Po kurio laiko pamatysite tik pačius geriausius privalumus ir vėl džiaugsitės pilnėjančia pinigine.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>