Automobilinės kėdutės

automobilinės kėdutėsVisi tėvai stengiasi savo vaiką pasodinti į pačią saugiausią vietą automobilyje , dar labai nesenai tokia vieta buvo laikoma  esanti priešais vairuotojo sėdynę.  Tai buvo paaiškinama labai paprastai, kadangi avarijos atveju vairuotojais vadovausis savo savisaugos instinktu ir  tinkamai išsuks vairą, tokiu būdu jis nuo smūgio pasistengs išgelbėti save. Tokiu atveju visas pavojus tenka priekinėje sėdynėje sėdinčiam keleiviui ir taip pat keleiviui, kuris sėdi už priekinės keleivio sėdynės.  Jei jūsų šeimoje greitai bus pagausėjimas tikriausiai jūs stengiatės įsigyti viską ko  reikės jūsų būsimam vaikui.  Tačiau yra problema. Tai yra automobilis.  Juk jūs dažnai ketinate vaiką  vežioti su automobiliu.  Ko reikia, kad jūsų vaiko kelionė būtų maksimaliai patogi? Tam tiesiog reikia įsigyti kai kuriuos daiktus, kurie jūsų kelionę galės padaryti maksimaliai patogią.  Automobilinės kėdutės tai yra labai svarbus  patogią kelionę garantuojantis aksesuaras, be jos negalima  apsieiti jei jūsų šeimoje gimė vaikelis.  Tačiau taip pat yra teigiama, kad  vairuotojas esant avarijai ne visada suks į kairę, todėl gali būti tokių situacijų, kai saugiau jausis keleivių pusė.

Jei jūs norite, kad jūsų veikas kelionės metu jaustųsi saugiai tokiu atveju automobilinės kėdutės, tai yra pirmas ir pats svarbiausias aksesuaras, kurį jūs turite turėti automobilyje. Pasirinkite automobilines kėdutes labai atsargiai ir atidžiai, kadangi nuo kėdutės  kokybės ir patikimumo priklausys jūsų vaiko saugumas.  Automobilinės kėdutės būna įvairios rūšies, dydžių ir dizainų. Todėl, kai jūs pirksite automobilines kėdutes jūs turite žinoti, kad jos jūsų vaikui tiks pagal dydį ir rūšį.  Taip pat verta paminėti, kad visos automobilinės kėdutės turi savo galiojimo laiką.  Todėl jei jūs planuojate įsigyti ne naują kėdutę  tokiu atveju patikrinkite jos gaminimo datą, kad įsitikintumėte, kad ji nėra pažeista ir yra saugi.  Automobilinės kėdutės tai yra speciali laikanti priemonė skirta vaikų pervežimui automobilyje, kuri yra gaminama atsižvelgiant  į vaiko ūgį ir svorį.  Šios kėdutės gali sumažinti traumų tikimybę jei kelyje bus bandoma atlikti staigų manevrą arba  bus norima pasukti automobilį.  Kad   automobilinės kėdutės atliktu savo funkcijas, jas reikia tinkamai sumontuoti, o vaikas esantis viduje turi  būti tinkamai  prisegtas. Taigi   aišku kam to reikia? Juk čia yra viskas pakankamai aišku. Pagal statistiką, kai nėra automobilių kėdučių daugelis vaikų žūsta, o kai kurie lieka invalidais visą gyvenimą.  Jei įvyksta staigus smūgis  važiuojant 50 km/h  greičiu vaiko svoris išauga apie 30 kartų. Tai gali apsaugoti jūsų vaiką nuo smūgio į priekinę sėdynę arba į stiklą. Tai būna praktiškai neįmanoma.  Be to,   suaugęs žmogus gali tiesiog prispausti vaiką savo paties svoriu. Tiesiog prisegti vaiką  įprastais saugos diržais taip nėra tinkama išeitis.  Įprasti diržai nėra tinkami vaikams, kadangi jie yra skirti keleiviams, kurių  ūgis nuo 150 cm.  Jei  jūsų vaikas bus prisegtais įstrižais diržais tokiu atveju  saugos diržas būtinai remsis  į kaklą arba galvą, o staigiai stabdant tai gali sukelti labai rimtas traumas arba net vaiko mirtį.  Automobilinės kėdutės automobilyje sako apie tai, kad tėvai yra tikrai atsakingi ir atidūs kalbant apie vaikų priežiūrą.  Mažieji automobilio keleiviai turi būti apsaugoti su automobilinėmis kėdėmis, kurios padeda kur kas lengviau ištverti ilgas keliones.   Jūsų vaiko daugiau nesups važiuojant automobiliu.   Tinkamai apgalvotos konstrukcijos dėka vaikas galės matyti viską kas vyksta už lango ir taip pat neblaškys  savo tėvų kelionės metu, o tai taip pat yra labai svarbi saugumo dalis.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>