Apsauginės žaliuzės

apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės tai yra praktiškas pasirinkimas, jų paskirtis yra  apsaugoti jūsų garažą, namą arba parduotuvę nuo nelauktų svečių įsiveržimo.  Apsauginės žaliuzės suteikia saugumo langų ir durų tarpams, juk langas, kuris bus apsaugotas tokiu būdu negalės būti sudaužytas arba išlaužtas.   Į jūsų namus negalės patekti nei vienas smalsus žvilgsnis.  Šios žaliuzės tai yra jūsų ramybė ir apsauga.  Be to, išoriškai jos atrodo šiuolaikiškai ir gražiai.  Egzistuoja pakankamai daug dizaino variantų. Jos labai  retai reikalauja valymo, o jei jas reikia plauti tai jas išplauti yra pakankamai paprasta, taip pat jos nerūdija.  Jos yra gaminamos iš aliuminio arba iš plieno.  Taigi kaip veikia apsauginės žaliuzės? Kitas šių apsauginių žaliuzių pavadinimas yra roletai, tai yra jų konkretus pavadinimas.  Jis yra kilęs iš angliško  žodžio ,,roll“.  Taigi apsauginės žaliuzės susisuka į rulonus ir jos yra valdomos elektriniu mechanizmu. Tam, kad jūsų roletai tiesiog atsidarytu ir užsidarytu jums tik reikės paspausti vieną mygtuką.   Šios žaliuzės be to, kad atlieka  apsauginę funkciją, tačiau jos taip pat sėkmingai atlieka šilumą izoliuojančią funkciją.  Gali būti sulaikomas karštas arba šaltas oras. Tokiu atveju, kai jūs sumontuosite apsaugines žaliuzes jūs galėsite sutapyti pinigus, kadangi jums nereikės mokėti tokių didelių šildymo sąskaitų, o vasarą atitinkamai jūsų patalpoje bus vėsiau.

Apsauginės žaliuzės yra pagamintos iš labai tvirtų profilių.  Jos gali judėti  į viršų pagal nukreipiančiąsias , kurios yra pritvirtintos prie žaliuzių.  Labai dažnai šios apsauginės žaliuzės yra naudojamos  privačiame sektoriuje, administraciniuose pastatuose ir pramoniniuose objektuose.  Labai dažnai šios žaliuzės yra montuojamos angų viduje, tačiau gali būti naudojami ir kiti variantai.  Apsauginės žaliuzės  turi ne vieną privalumą:

  • Jos yra labai paprastai naudojamos;
  • Patikimos ir saugios;
  • Suteikia puikią šilumos izoliaciją.

Tai yra puiki šilumą izoliuojanti konstrukcija, kadangi  yra naudojama tinkama šiltinimo medžiaga pagal visą  konstrukcijos perimetrą.  Kadangi yra tokia patogi konstrukcija garaže ir šalia jo jūs galėsite sutaupyti pakankamai daug naudingos erdvės, priešingai nei būtų jei jūs naudotumėte kitas konstrukcijas, kurioms yra būtina erdvė.  Langai tikriausiai yra pagrindinė vieta kur yra  naudojamos apsauginės žaliuzės. Taip pat jos dažniausiai yra montuojamos apatiniuose ir viršutiniuose aukštuose, užmiesčio namuose ir sodybose.  Taip pat yra labai populiarios metalinės apsauginės žaliuzės, jos yra gaminamos iš profilių, kuriuose yra  daromos skirtingo skersmens angos.  Taip pat jos gali būti gaminamos iš  plastiko arba  tvirto polikarbonato.  Gražios ir permatomos pasauginės žaliuzės pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis kaip ir  įprastos apsauginės žaliuzės, tačiau jos  leidžia į patalpą patekti šviesai.  Todėl jūsų patalpoje bus šviesu, tačiau nebus karšta, kadangi saulės spinduliai, kurie pateks ant  žaliuzių vėliau išsisklaidys.  Per tokias žaliuzes bus sudėtinga kažką pamatyti.

Apsauginės žaliuzės gali būti montuojamos keliais būdais, o jų pasirinkimas priklausys nuo  angų  kur jos yra montuojamos ypatybės.  Įprastai yra naudojamas  dedamasis montavimo būdas.  Tokiu būdu  žaliuzių dėžutė yra montuojama  virš lango angos.  Tokiu būdu gali būti montuojamos įvairaus pločio ir aukščio žaliuzės, tai yra jos gali turėti įvairius parametrus.  Tačiau šis montavimo būdas turi vieną trūkumą, yra gadinamas bendras pastato fasado vaizdas. Taip pat žaliuzės gali būti montuojamos į specialias nišas, todėl  anga būna monolitinė.  Tokiu būdu fasadas yra negadinamas.  Taip pat galima atlikti montavimą patalpos viduje, tokiu būdu jūsų langas bus apsaugotas nuo pažeidimų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>